Цена

3.720ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Комбинирајте врвна заштита и квалитет со непобедлива удобност и ја добивте UFC Pro Wash Glove.

Едноставно измијте ги помеѓу тренинзите за да ги одржувате вашите ракавици во најдобра состојба.

  • Лесно се чисти и дезинфицира. Машинско перење на 30 степени, суво на воздух или ниска температура во машината за перење.
  • Одлична мулти-корисничка ракавица
  • Изградбата на обвивка со неопренови и гумена подлога ја зголемува издржливоста и одржува суви повеќе слоеви пена дури и по повеќекратно перење
  • Се одликува со влажна поли-сатенска облога, целосно затворена дланка од неопренови со перфорации за дишење
  • Редовна големина - 17x28,5x10CM

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024