Цена

2.460ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ракавиците за тренинг UFC Pro Tonal MMA се дизајнирани за сите нивоа на вештини. Карактеристиките вклучуваат, слоевита заштита од пена од 5,5 ", нараквица за зглоб, антимикробна подлога што ја одвраќа влагата, дополнителна заштита на палецот и технологија со закривена форма.

 

Издржлива инженерска кожа

Систем на ремени Hook and loop

Антимикробна подлога што одбива влага

Додадена е заштита на зглобовите на прстите и палецот

Технологија со заоблен облик

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024