Цена

2.420ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Фокусерите на UFC Pro се инспирирани од традиционалните алатки за обука за боречки вештини и се користат за вежбање техники на долги удирање и вртење. Партнерот за обука може да посегне додека ја држи подлогата за безбедност. Карактеристиките вклучуваат лесни слоеви на EVA и пена со отворени ќелии за заштита, еластични јамки за зглобот и издржлива кожна конструкција.

Кожа од класа А
Затворање со кука и јамка
Анатомски правилна форма
Заштита од пена со отворени ќелии
Ткаенина за отстранување на влага

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024