Цена

1.900ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Маја PU брзинска вреќа а е економски прифатлива алтернатива на кожената UFC вреќа. Направена е со истиот издржлив внатрешен меур и соодветно тежиран за брзо отскокнување.

Погоден за брзински тренинзи и за подобрување на времето на одговор. Изработена е од висококвалитетна Maya PU конструкција - оваа торба за брзина може да се користи секојдневно.

Карактеристики:
ПУ конструкција.
Супер издржлив внатрешен меур
Брзо движење за подобрување на координацијата и рефлексите
Издржлив и квалитетен
Димензии на производот: 25,4 x 17,8 cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024