Цена

740ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Одлична удобна масажа. Ги ублажува болките во нозете. Ја ублажува напнатоста и го ревитализира заморот, и е лесен и пренослив.

Материјал: ЕВА

Димензии на производот: 16.2x7.8CM

Димензии на пакувањето: 9х9х17СМ

Димензии на куќиштето: 40x40x34CM

Тежина на пакувањето (бруто тежина): 0,2 кг

 

Тежина на пакувањето (нето тежина): 0.2KG / 0.4LB

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024