Цена

2.550ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Одличен за рефлексен тренинг
Брзо враќање
Едноставен систем за инсталација
Издржлива PU конструкција
Димензии: 20,3 cm
Подобрете го вашето време на реакција, ритам, брзина на раката, издржливост и сила со оваа UFC чанта. Брзото движење на торбата го подобрува времето на реакција и на крајот учи како да се борите и да го избегнете противникот. Направено од густа, издржлива конструкција налик на кожа со засилени шевови, можете да се потпрете на него од ден на ден.

Системот за лесно монтирање е компатибилен со сите брзи торби и двојни додатоци.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024