Цена

930ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Мешавина од памук и полиестер. Долготрајна со гумена налепница.

 

Одлично за тренинг во бокс, ММА тренинг, фокус тренинг или торба:

 

Димензии на производот: 457,2х5 см

Димензии на пакувањето: 11х15х7 см

Димензии на пакување на куќиштето: 33х63,5х40,5 см

Тежина: 0,2 кг

 

Висококвалитетни полу-еластични завои. Можете да ги носите со доверба затоа што знаете дека се направени за да траат.Секој завој доаѓа со продолжување на палецот за полесна и побезбедна употреба при врзување.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024