Цена

2.840ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Овие високо-енергетски боксерски ракавици апсорбираат шок и ја подобруваат издржливоста, моќта и способноста за спаринг. Внатрешниот дел на раката овозможува сигурно и удобно вклопување без да се жртвува удобноста. Високо компресирана пена ги штити рацете за време на тренинг, спаринг и бокс. Стабилна лента за прицврстување го поддржува зглобот.

Компактен дизајн, идеален за широк спектар на боксерски вежби
Инјектирана пена како заштита на зглобовите
Завиткана лента за сигурно држење и вклопување на зглобот
Издржлива синтетичка кожа

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024