Цена

2.450ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • Технологијата UA Storm е високо отпорна на вода
  • 2 големи предни џебови за организација со патент
  • Прилагодлив ремен за рамото
  • Голема преграда за патики или валкана облека
  • Д-прстен за дополнително место за прикачување
  • Димензии кога е полна: 10,6 "Ш x 21,7" H x 11,2 "L
  • Волумен: 2.502 кубни инчи. / 41 Л.
  • 100% полиестер

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024