Цена

2.450ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
 • UA Storm technology delivers an element-battling, highly water-resistant finish
 • Tough, abrasion-resistant bottom & side panels
 • 2 large front zippered organization pockets
 • Removable, padded, HeatGear® shoulder strap for total comfort
 • Padded top grab handle
 • Large vented pocket for laundry or shoes & internal slip pockets for organization
 • D-ring for added attachment point
 • Dimensions When Full: 11.8"W x 24.4"H x 13"L
 • Volume: 3,539.4 Cubic In. / 58 L
 • 100% Polyester
 • 1342657-040

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024