Цена

3.260ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Создаден за да му даде на секој спортист токму она што му треба за да остане во својата игра. Водоотпорен, цврст како нокти, удобен како сè и ги има сите џебови што ви се потребни за да ги држите сите ваши работи. Што друго би можеле да посакате? Технологијата UA Storm обезбедува завршна обработка која се бори со елементи, многу отпорна на вода Цврст долен панел отпорен на триење Прилагодливи, поместени ремени за рамо за целосна удобност Навлака за лаптоп со мека обвивка - држи до 15" MacBook Pro® или лаптоп со слична големина Преден џеб за скапоцености обложен со руно за да ги чувате вашите нешта безбедни со влечење со патент што се удвојува како вратоврска коса Голем џеб за лизгање на предната плоча за предмети со брз пристап 2 странични џебови за шишиња со вода Горна рачка за фаќање Метални детали за дополнителен сјај Димензии кога е полна: 19,3"В x 13"Д x 5,9"Ш Кубен волумен: 28 L 100% полиестер Боја: Џет сива/Сребрена металик 1355696-678

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024