Цена

1.420ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • UA Blitzing 3.0 Cap Heathered има закривен шилт и структуриран преден дел од капачето што одржува форма
  • Предниот дел е поставен со пенесто перниче за дополнителна удобност
  • Ткаенината UA Microthread има реконструирани влакна дизајнирани да обезбедат супериорно растегнување и дишење
  • Вградената HeatGear потница ја исфрла потта и ве одржува свежи и суви
  • Растеглива конструкцијата што обезбедува удобеност
  • Увезено лого
  • 100% полиестер
  • Увоз
  • Боја: Сива/ Црна

UNDER ARMOUR tablica veličina - MUŠKARCI I ŽENE

VELIČINA

VELIČINA GLAVE (cm)

S/M 53-55
M/L 56-58
L/XL 59-62
XL/XXL 63-65

KAKO SE IZMJERITI:

Kako bi saznali koju veličinu Under Armour kape trebate, izmjerite opseg svoje glave gdje će se Vaša kapa nalaziti. Ako nemate metar, iskoristite vrpcu i izmjerite ju uz ravnalo. 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024