Цена

1.420ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

UA Classic Fit има закривена стреа и структуриран преден дел од капачето што одржува форма

Предниот дел е поставен со пенесто перниче за дополнителна удобност

Ткаенината UA Microthread има реконструирани влакна дизајнирани да обезбедат супериорно растегнување и дишење

Вградената HeatGear потница ја исфрла потта и ве одржува свежи и суви

Растеглива конструкцијата што обезбедува удобеност

Увезено лого

100% полиестер

Увоз

Боја: Црна / Бела

 

1305036-001

UNDER ARMOUR tablica veličina - MUŠKARCI I ŽENE

VELIČINA

VELIČINA GLAVE (cm)

S/M 53-55
M/L 56-58
L/XL 59-62
XL/XXL 63-65

KAKO SE IZMJERITI:

Kako bi saznali koju veličinu Under Armour kape trebate, izmjerite opseg svoje glave gdje će se Vaša kapa nalaziti. Ako nemate metar, iskoristite vrpcu i izmjerite ju uz ravnalo. 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024