Цена

99ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Екстра темно какао сендвич колаче без шеќер со крем од ванила спакувано во кутија од 176гр. Има 4 обвивки x 4 колачиња по обвивка во кутија од 176гр. Споделете го ова задоволство без чувство на вина со вашето семејство, пријатели и колеги. Погоден за кутии за ручек.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024