Цена

4.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

TWILA LEGGINGS

Станете бестрашни во откривањето нови авантури со Twila хеланки кои се совршена комбинација на елеганција и функционалност. Без оглед на видот на активност што ќе одберете, овој премиум модел ќе ве поддржува при секое движење. Благодарение на елегантната мрежа на задниот дел од појасот и средината на нозете, нема да останете незабележани. Ако стилот и удобноста се главните карактеристики што ги барате во облеката, ова се вистинските хеланки за вас!Изработени се од врвен италијански материјал кој обезбедува високо ниво на удобност и истегнување, истовремено обезбедувајќи слобода на движење без страв од проѕирност. Комбинацијата на полиамид и еластин ќе придонесе за ефектот на „втора кожа“ за да уживате во максимална удобност.

Карактеристики:

Обликување
Растегнување
Комфорна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 87% полиамид, 13% еластан / 79% полиамид, 21% еластин

 

Zoe

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024