Цена

2.110ден

-70% Акција
633ден Заштедуваш
1.477ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

P

Tropical Vibe Shorts, Pink

Летено must have парче за тренинг!

 

Ако сте подготвени да се препуштите на тропските вибрации, овие шорцеви се направени за вашите летни тренинзи! Ова лето се носат разнобојни бои, а вежбањето станува вистинска забава! Тропските шорцеви се создадени за сите весели и смели модни вложувања.

 

Женствени и удобни

 

Дизајнирани за спортски активности, а во исто време комбинирани и во други секојдневни изданија, тие ќе бидат вашиот совршен избор поради удобноста и еластичната гума со висок струк што дополнително ќе ја истакнат вашата силуета. Женствениот цветен принт дополнително ќе ја воздигне која било ваша комбинација, било да е тоа за тренинг, плажа или некоја друга активност.

 

Excellent Coverage: Загарантирана невидливост на материјалот

Undeniable Comfort: Материјалот обезбедува второ чувство на кожата и оптимален проток на воздух

Flattering High Waist: Модел со висок струк

Постојани бои

Џебови

Состав: 87% полиамид, 13% еластин

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ

 

 Zoe Fashion


ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024