Цена

110ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Thermo Booster (Actif by Juice), 700 ml 

Енергетски пијалок

Thermo Booster (Actif by Juice) е идеален пијалок кој се кознумира пред тренинг. Има одличен вкус, без калории, содржи чист овошен сок во комбинација со кофеин и  Л-карнитин.

Предности:

  • Содржи кофеин, гуарана и Л-карнитин
  • Го поттикнува губењето на телесна маса
  • Без шеќер

Состав: 

Thermo Booster (Actif by Juice), 700 ml


Состојки: вода,средство за регулирање на киселост E330/E331, арома,л карнитин, концентрат од малина и портокал, кофеин, екстрат од зелен чај, засладувач E955

Пакување:

700мл

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024