Цена

1.130ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Продолжеток за кабел, наменет за изведување на вежби за трицепс на машини за лат, ерколини, итн.

 

Ви помага ефикасно да тренирате трицепс, но и други мускулни групи на рацете благодарение на различните опции за стегање.

 

Специјално дизајнирано јаже со гумени краеви и тока што се поврзува со кабелот.

Висина на челичен прстен: 8 см.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024