Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Sveltus

Сортирај по:
Sveltus
810,00ден
Прилагодливото јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.Обложен челичен кабел со дијаметар од 4 mm за брзо вртењеТопчести лежишта за непречено вртење Прилагодлива должина и ергономски рачки..
Sveltus
11.950,00ден
Овој кетлбел се користи за подобрување на вашата сила, експлозивност и јачина и јачина на трупот. Оваа тежина е 7 во 1 затоа што можете да ја прилагодите тежината од 4 кг на 18 кг. Детали за производот Висина (см): 27,00 Дијаметар (см): ..
Sveltus
1.240,00ден
Совршен за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот.Пластично јаже, чија должина може да се прилагоди.Алуминиумски рачки кои имаат подобар стисок и спречуваат лизгање. Топчести лежишта за подобра ротација...
Sveltus
3.290,00ден
Подобрете ги вежбите за горниот дел на телото и мускулите на грбот, рамената, трицепсот, бицепсот, стомакот и др.За теретана или дома Вклучени се упатства за инсталација и комплет завртки..
Sveltus
1.720,00ден
Ова двојно тркало може да се користи со една или со две раце и овозможува обука на левата или десната страна одделно. Меки рачки од пена за удобен зафат.За стомачни, раце, рамена, зајакнување на мускулите на грбот.Идеално за зајакнување на гор..
Sveltus
540,00ден
Гума за динамични вежби за загревање за зајакнување на мускулите - 20 кг...
Sveltus
1.240,00ден
Патентиран производ дизајниран за вежбање на секоја поголема мускулна група. Повеќенаменска: ви овозможува да ги зајакнете сите мускули на телотоЛесен за користењеУдобен и издржливЕластин, полиестер, полиамид отпорен на кинење...
Sveltus
7.100,00ден
Оваа лента го изолира и интензивира градењето на мускулите и подлактиците. Се користи за свиткување и движење на лактите.  Погоден за дискови со дијаметар од 50 mm...
Sveltus
2.040,00ден
Идеално за зајакнување на мускулите, рехабилитација и моторна работа. Благодарение на отстранувачките стеги, овој сет на ремени овозможува тренинзи со променлив отпор и се идеални за прогресивна работа..
Sveltus
1.130,00ден
За зајакнување на мускулните групи и стомачните вежби со изведување на лизгачки движења. Може да се користи на било кој тип на површина.Ергономски дизајн за подобро држење на рацете и нозетеВградени затворачи за билатерален тренингДоаѓаат со пост..
Sveltus
560,00ден
Подобрување на кардио и зајакнување на вашите мускулни групи правејќи контролирани движења на лизгање. Влошки за ставање под стапалата, потпетиците или рацете. Се користи на паркет или на лизгави површини. Се продаваат во пар. Вклучен постер за ..
Sveltus
1.060,00ден
Женствена палета на тегови во пастелна боја и ергономски дизајн за лесна и удобна употреба со 4 заштитни гуми. Винил слој...
Sveltus
1.440,00ден
Женствена палета на тегови во пастелна боја и ергономски дизајн за лесна и удобна употреба со 4 заштитни гуми. Винил слој...
Sveltus
1.090,00ден
Koжното јаже за скокање е совршено за работа на вашата издржливост, како и кардио фитнесот. Топчести лежишта за непречено вртење..
Sveltus
1.420,00ден
Го зголемува опсегот на вежби што можете да ги изведувате со медицинка или слем топка. Ротационите движења ги развиваат сите мускули, стомачни мускули и ја зголемуваат координацијата, флексибилноста и силата. Најлонското јаже е многу отпо..
Sveltus
1.470,00ден
Патентиран производ дизајниран за вежбање на секоја поголема мускулна група. Повеќенаменска: ви овозможува да ги зајакнете сите мускули на телотоЛесен за користењеУдобен и издржливЕластин, полиестер, полиамид отпорен на кинење...
Sveltus
920,00ден
Наменет за удобност и заштита на вратот. За олимписка шипка со централен дел со дијаметар од 28 мм...
Sveltus
4.670,00ден
Лесен за употреба за изведување на широк спектар на холистички вежби за тренинг (склекови, пропаѓања, пленк или за подобрување на рамнотежата). Интензитетот на тренингот зависи од телесната тежинаСтабилноста на подот можете да ја прилагодите ..
Sveltus
3.920,00ден
Комбинирајте ги вашите вежби како вежби за трицепс, подигање на нозе, склекови и стомачни со помош на овие мини паралелни шипки. Рачки обложени со гума за добар зафатМоже да се користи во затворено или надворСтабилни се благодарение на квадрат..
Sveltus
1.600,00ден
Дизајниран за зајакнување на зафатот при одржување на биометријата на телото при употреба на сите видови еластични ленти со отпор.  Тие значително ја зголемуваат напнатоста и ефективноста на вежбите...
Sveltus
890,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, сквото..
Sveltus
1.180,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, сквото..
Sveltus
1.700,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, сквото..
Sveltus
2.600,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, сквото..
Sveltus
580,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, ск..
Sveltus
850,00ден
Високо отпорна еластична лента од кружен тип дизајнирана за вежби за горниот и долниот дел од телото.Идеална за додавање на оптоварување при изведување на притискање на клупа или мртво дигање. Може да се користи и при вршење склекови, ск..
Sveltus
6.700,00ден
Идеално за аматери и професионалци.За теретана или за домашна употребаВклучени се упатства за инсталација и комплет завртки Робустен изглед..
Sveltus
270,00ден
Лесно и практично јаже за прескокнување од ПВЦ. Идеално за кардио тренинг...
Sveltus
240,00ден
Идеално за зајакнување на мускулите, пилатес и истегнување.Интензитетот на надуеност може да се прилагоди на секој вид вежба.Доаѓа со цевка за надувување. Толеранција Ø: +/- 10%..
Sveltus
480,00ден
Soft Ball, 22/24 cmСет од 2 софт топки Идеално за зајакнување на мускулите, пилатес и истегнување.Интензитетот на надуеност може да се прилагоди на секој вид вежба.Доаѓа со цевка за надувување.Толеранција Ø: +/- 10%..
Прикажани 1 до 30 од 49 (2 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018