Цена

3.000ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 Удобноста и поддршката одат рака под рака бидејќи овој интересен крој на хулахопки е идеален за различни интензитети на тренинг, но и за прошетка во природа или кафе со пријателите. Спин хеланките се карактеризираат со едноставен дизајн, па ќе бидат избор број еден на сите љубители на минимализмот.

 

Во чекор со трендовите!

Колекцијата On Tour го носи еден од најновите трендови во светот на хулахопките, а тоа е преклопен појас, кој визуелно го стеснува струкот, дава сосема нов изглед и овозможува удобност при секое движење. Премиум италијанскиот материјал од кој се направени е исклучително пријатен за кожата; нежно ќе го прегрне вашето тело и ќе ја истакне вашата фигура. За стилска комбинација, пронајдете Spin top во вашата омилена боја.

 

Карактеристики:

 

Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата

Истегнување: Исклучително истегнување и зафат

Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024