Цена

4.260ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Идеално за подобрување на силата и издржливоста. За работа на целото тело и долниот дел од телото во чучнувања. Овие кетлбели се обложени со памучна ткаенина во маскирен стил и исполнети со песок. Нема да го оштети вашиот под ако падне. Ризикот од повреда се намалува благодарение на нивната флексибилност. Идеален за внатрешни и надворешни простори. Тие се продаваат по парче.

 

Детали за производот

 

  • Должина (см): 21.00
  • Ширина (см): 21.00
  • Висина (см): 28,00
  • Дијаметар на рачката (см): 3,00
  • Тежина: 8,00
  • Толеранција на тежина (%): +/- 5%
  • Боја: маскирна
  • Состав: железо + ткаенина од полиестер + песок

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024