Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Soft Ball, 22/24 cm x 2

480,00ден
-+

Soft Ball, 22/24 cm

Сет од 2 софт топки 

Идеално за зајакнување на мускулите, пилатес и истегнување.

Интензитетот на надуеност може да се прилагоди на секој вид вежба.

Доаѓа со цевка за надувување.

Толеранција Ø: +/- 10%

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018