Цена

990ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Shark Cartilage 75 капсули

'Рскавица од ајкула за подобро здравје на целото тело!


Ајкулата има специфичен имунолошки систем кој е постојано активен и многу ефикасно го штити организмот од бактерии, вируси, хемикалии и докажано е дека е едно од ретките суштества што не страдаат од тумори.

Манганот придонесува за одржување на коските и нормално формирање на сврзното ткиво.


Упатство за употреба:

Консумирајте 5 капсули дневно, по можност со оброци.


Не треба да се надминуваат препорачаните дневни дози. Додаток во исхраната не е замена или замена за балансирана исхрана. Пред да го користите овој производ, консултирајте се со професионалец.

Просечни хранливи вредности на:                     5капсули (%PU*)

Манган                                                                              0,3мг (15%)

Прав од р'скавица од ајкула                                       2960мг

* Препорачан внес за просечен возрасен (8.400 kJ / 2.000 kcal)


Состојки: прав од 'рскавица од ајкула (од риба), говедско желатин, боја (титаниум диоксид), манган сулфат монохидрат.


Информации за алергени: Содржи риба. Произведени во средина каде што се произведуваат млеко, јајца, глутен, соја, кикирики, ореви, целер и ракови.


Пакување:

75 капсули   

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024