Цена

1.540ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Ringhorns Charger Kontact Shin Guards: Снимајте ги најдобрите снимки!

Ringhorns Charger Kontact штитниците за потколениците се совршен спој на заштита и практичност: лесни и брзо се вклопуваат, овие штитници за подножје обезбедуваат извонредно амортизирање и ќе ви овозможат да го дадете најдоброто од себе при секој тренинг.

Технички карактеристики:

  • 50% памук / 50% полиестер: исклучително удобно за носење.
  • Велкро за прецизно вклопување.
  • Брза и лесна инсталација.
  • Можно е да се мие во машина за перење (препорачано 30°).
  • Универзална големина.
  • Црното.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024