Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Протеински пијалоци

Сортирај по:
QNT
180,00ден
Вкусните протеински шејкови имаат одличен состав задржувајќи ги сите нутритивни квалитети на традиционалните протеински шејкови. Направени од сурутка протеин, нудат голема пропорција на протеин со високи биолошки вредности. Вкусните шејкови од сур..
QNT
230,00ден
Протеински напиток во комбинација со квалитетни јагленохидрати. 50г протеин, 7г BCAA, без додатни шеќери.Употреба: Се препорачува внесување на пола до еден напиток помеѓу оброците или по физичка активност.Состојки:Обезмастено млеко (90%), протеини од..
QNT
270,00ден
Protein Shake, 500 mlОвој вкусен шејк содржи 53 грама протеини и квалитетни јаглехидрати кои придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса, а истовремено го забрзуваат закрепнувањето. Доаѓа во неколку одлични вкусови и е без глутен.Состав:Прос..
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018