Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Протеински десерти

Сортирај по:
Myprotein
1.390,00ден
Myprotein Pancake Mix (протеинската смеса за палачинки) е вкусен меѓуоброк богат со протеини со низок глихемиски индекс. Во себе вклучува три различни видови на протеини (протеин од сурутка, млеко и јајца) кои можат да придонесат во растот и одржувањ..
Myprotein
1.590,00ден
Бесплатна испорака
Myprotein Pancake Mix (протеинската смеса за палачинки) е вкусен меѓуоброк богат со протеини со низок глихемиски индекс. Во себе вклучува три различни видови на протеини (протеин од сурутка, млеко и јајца) кои можат да придонесат во растот и одржувањ..
ME:First
240,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мири..
ME:First
240,00ден
Guilt-Free Fruit Spread, 220g, StrawberryОвошје со божествен вкус! Неодоливиот џем од јагода ќе се вклопи совршено во вашиот план за спортска исхрана и ќе стане омилена ваша фитнес ужинка. Ова летно овошје со неодолив изглед, пријатен мирис и вк..
ME:First
125,00ден
Декларација POL04368ME:F1RST High Protein Bar 60g Cookies&CreamБисквит збогатен со протеин Состојки: протеинска мешавина (хидролизиран говедски желатин, билни протеини (соја,глутен) млечни протеини, белка од јајце во прав) палминово малсо, засл..
Optimum Nutrition
180,00ден
Протеински напиток во комбинација со квалитетни јагленохидратиУпотреба: Одличен пијалок за после вежбање, но може да се конзумира во било кое време од текот на денотБогат со протеини25 g протеин во сервирањеНизок дел на мастиБез додадени шеќериСостав..
Myprotein
165,00ден
My Protein  Protein Cookie White Chocolate Almond flavor – Протеинско колаче со вкус на бело чоколадо и бадеми Високо протеинско колаче со вкус на бело чоколадо и бадеми со додадени шеќери и засладувачи Протеинското колаче е вкусно печено кол..
Polleo Sport Proseries
125,00ден
Име на производот: Просериес Протеин Оатмеал, вкус: млечна чоколадаСостав: Овесни снегулки (содржи глутен), шеќер, млечен зеленчуков прелив [шеќер, хидрогенизирано палмово масло, лактоза во прав, полномасно млеко во..
Polleo Sport Proseries
125,00ден
Име на производот: Просериес Протеин Оатмеал, вкус: млечна чоколадаСостав: Овесни снегулки (содржи глутен), шеќер, млечен зеленчуков прелив [шеќер, хидрогенизирано палмово масло, лактоза во прав, полномасно млеко во..
QNT
1.550,00ден
Бесплатна испорака
Protein Pancake Neutral 1020 g Палачинки со висок удел на протеини идеални за сите оние кои имаат активен и здрав животен стил. QNT палачинките се направени да ви дадат енергија и хранливи материи тогаш кога ви е највеќе потребно. Со одл..
Scitec Nutrition
900,00ден
Protein Pudding, 400 g Врвен десерт за луѓе кои обожуваат слатко со казеин и протеин од сурутка! Која е првата мисла која ви паѓа на памет кога ќе го слушнете зборот пудинг ? Познатиот десерт за љубителите  на слатко поради кој најверојатн..
QNT
830,00ден
Waffles Protein 480 g Протеински вафли за FIT утро!Waffles Protein  се вафли со висока концентрација на протеини со малку шеќери и калории. Се препорачуваат во секаков тип на исхрани каде има потреба од зголемен внес на протеини и о..
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018