Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Протеински чоколади

Сортирај по:
Myprotein
120,00ден
Baked Cookie 75 gMyprotein Baked Cookie е протеинско колаче со одличен вкус кое е идеално како оброк во движење, протеински snack или здрава закуска меѓу оброци. Направен од темно чоколадо, протеин од грашок засладен со кокосово масло и стевиа. За кр..
ME:First
189,00ден
Највкусните фитнес колачиња!Високо протеински бисквити се неодоливо вкусни бисквити од какао кои едноставно се топат во устата. Полни се со крем од ванила и богати со протеини. Протеинските бисквити се вистинско уживање за сите љубители на колачиња к..
ME:First
120,00ден
High Protein Cake, 48 g Неодолива здрава ужинка! Ако сте во потрага по нов и вкусен извор на протеини ќе бидете одушевени од Me: First протеинските колачи. High Protein Cake е бисквит збогатен со протеини и совршен одговор на вашите сл..
ME:First
115,00ден
Највкусно фитнес задоволство!Отсега, љубителите на чоколади ќе уживаат без каење. Совршена закуска за уживање во било кое време и било каде! Ако заборавите на појадокот или ви е потребна енергија за вашиот тренинг и во текот на работниот ден, овој де..
ME:First
125,00ден
Hustle Protein Bar, 45 g   Новото протеинско чоколадо е погодно за сите моменти кога ви треба здрав и вкусен оброк! Hustle Bar содржи највисок сооднос на протеини, јаглени хидрати и масти, идеален за вашиот активен животен стил! Со..
Myprotein
169,00ден
Високо протеинско колаче  со додадени шеќери и засладувачиПротеинското колаче е вкусно печено колаче кое содржи 37,5 гр високо квалитетни протеини. Преку својата високо протеинска содржина, ова меко колаче со одличен вкус е дизајнирано да при..
Polleo Sport Proseries
69,00ден
Mighty Energy Bar, 35 gЧоколадна комбинација за собирање енергија!Mighty Energy Bar е супер фина енергетска лента што ќе ви овозможи енергија за обука или некоја друга активност со своето нутритивно богатство. Mighty Energy Bar е одличен избор на зак..
Optimum Nutrition
230,00ден
Optimum Protein Bar, 60 gOptimum Protein Bar, 60 g носи совршен баланс на висока содржина на протеини и одличен вкус! Вкусната и мека основа е надополнета со крцкав слој и карамела, и е украсена со вистински темен белгиски чоколаден премаз, за ​​н..
Polleo Sport & Kraš
129,00ден
Толку убаво и направено од протеини! Лидерот за спортски додатоци - Polleo Sport и најголемиот регионален производител на чоколада - Kraš, ги здружија силите и го произведоа првото протеинско чоколадо. Чоколадото Polleo Protein е направе..
Polleo Sport & Kraš
129,00ден
Толку убава и направена од протеини! Лидерот за спортски додатоци - Polleo Sport и најголемиот регионален производител на чоколада - Kraš, ги здружија силите и го произведоа првото протеинско чоколадо. Чоколадото Polleo Protein е направено по..
Polleo Sport Proseries
130,00ден
Љубителите на чоколадо дојдоа на своето! Пристигна веганско протеинско колаче преполно со влакна и совршен вкус на чоколадо. Без оглед на тоа кој вкус ќе го изберете – Double Chocolate ili Chocolate Chip –со додадени крцкави парчиња темно чоколадо,..
Polleo Sport Proseries
130,00ден
Proseries 50% Protein Bar, 50 gProseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во секоја ситуација !Уверете се зашто 50% Protein Bar апсолутно највкусната протеинска чоколада !! Гарантирана фит љубов на прв поглед!Proseries 50% Protein B..
Polleo Sport Proseries
85,00ден
Proseries Protein Bar 35 g PROSERIES Protein Bars се новите чоколади на Polleo Spot кои доаѓаат во чоколадна и овошна варијанта, содржат 31% протеин и имаат феноменален вкус. Произведени во ЕУ, одлични за сите на влечени на фитнес и слатки ра..
Polleo Sport Proseries
125,00ден
Proseries Protein Brownie, 60 gВашиот идеален извор на протеини во секоја ситуација!Proseries Brownie е вкусен бисквит богат со протеини. Совршен залак од чоколада за да се задоволи потребата за слатко и доволно протеини без да се загрози вашиот план..
Polleo Sport Proseries
199,00ден
Proseries Protein Cookie 85 gProseries Protein Cookie е неодолива чоколадна ужинка. Доаѓа во 3 вкуса: темна чоколада, бела чоколада и млечна чоколада. Со висок удел на протеин.Протеинско колаче направено од квалитетни состојки со неодолив ч..
Polleo Sport Proseries
180,00ден
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 gПовеќе протеини од било која чоколада досега !Новата Proseries  протеинска чоколада содржи најголем удел на протеини на пазарот и токму затоа се вика Xtreme 60% Protein Bar !На вашето тело протеините му се н..
Myprotein
130,00ден
Protein Brownie 75 gНаправено од најквалитетното какао со мпарченца од чоколадо.Неверојатно вкусни протеински чоколади со 23 гр протеин и само 4 гр шеќери. Содржат и до 75 % помалце шеќери од стандарно brownie.Високата концентрација на протеин доприн..
Optimum Nutrition
210,00ден
Protein Crisp Bar, 65 gВкусна чоколадна лента која ви овозможува да ги постигнете вашите нутритивни цели.Главни карактеристики:крцкавост20гр висококвалитетни протеининема додадени шеќерипогодно за вегетеријанциУпотреба:Конзумирајте го како меѓу оброк..
QNT
180,00ден
Protein Joy Bar, 60 gQNT Protein Joy е крцкаво протеински чоколадо кое се одликува со одличен вкус, ниска концентрација на шеќери и висок удел на протеин од 38%Карактеристики:Содржи 38% протеин на чоколадо од 60 gНизок удел на шеќери, само 2,2 gПракт..
QNT
100,00ден
32% чист протеин од сурутка концентриран во вкусен чоколаден бар со текстура која потсетува на наполитанка. Протеините на овој чоколаден бар придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса, и идеалнен е како протеинска ужинка во секое ..
Polleo Sport Proseries
70,00ден
Protein Woppers, 25 gОмилена закуска од детството доаѓа во иновативна протеинска верзија! Се сеќавате на крцкавата омилена закуска од детството со кремаст слој млеко и тенок слој на крцкаво чоколадо и пржени лешници?  Ги  носиме на пазарот..
ME:First
105,00ден
Протеински чоко бадеми, 45 грОмилените чоколадни бонбони сега доаѓаат во фит протеинска варијанта!Десерт од сладок чоколаден бадем се меѓу оние омилени пралини на кои е тешко да се одолее! Бадемите покриени со слој од темно чоколадо и протеини и по..
ME:First
105,00ден
Протеински чоко кикирики, 45 грЧоколадните кикирики од сега доаѓаат во фит протеинска варијанта!Протеински десерт за сите моменти кога ви треба здрава и вкусна закуска. Кикириките со прелив од темно чоколадо се совршени за сите рекреативни и профе..
Прикажани 1 до 25 од 25 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018