Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Колаген

Сортирај по:
Unknown!
3.800,00ден
CH ALPHA OSTEOДо околу 30-тата година, телото собира повеќе коскени материи отколку што губи. Во подоцнежните години, преовладуваат процесите на деградација.Во исто време, коскеното ткиво сè повеќе опаѓа. Колагенот е основна компонента на ова ткиво, ..
Unknown!
3.230,00ден
CH Alpha "CH Aplha" продукт кој содржи патентирани состојки дизајнирани за намалување на болката во зглобовите без разлика дали е предизвикана од стареење, преголем напор или некоја претходна спортска повреда. Како функционира? CH Alpha ..
Jamieson
850,00ден
КОЛАГЕН против брчки Секоја доза (3 меки капсули) содржи:VerisolTM хидролизиран колаген (говедски)………………………………….2 500 mgОстанати компоненти: Целулоза, модифицирана целулозна гума, растителен магнезиум стеарат, поливинил алкохол, титан диоксид,..
Jamieson
2.400,00ден
Новиот Collagen SM 500ml е специјална комбинација на активни состојки, кои помагаат да се подобри кожата, косата и ноктите, подобра функција на зглобовите и дава на здравје  на целиот организмот. Колаген СМ содржи хидролизиран колаген од риба..
ARBOREAL
2.500,00ден
ИДЕАЛНА МАТРИЦА СОСТАВЕНА ОД ТИП 2 И ТИП 1 КОЛАГЕН Peptan® матрикс колаген e 100 % колагенски (хидролизиран) пептид без никакви додатоци, произведен по француска технологија.Колагенот е клучна компонента на нашите зглобови, тетиви и на коските. ..
Doc Pharma
1.300,00ден
Doc Collagen 250ml / 500mlDoc Collagen висококвалитетен додаток во исхрана за пиење, кој содржи сертифициран хидролизиран колаген тип 1 риба, е збогатен со хијалуронска киселина, витамин Б комплекс (Б1, Б2, Б5 и Б6), Биотин (Витамин Б7), витамин..
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018