Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Вегански протеини

Сортирај по:
Optimum Nutrition
2.990,00ден
Gold Standard 100% Plant  вегански протеински прашок е направен за индивидуалци насочени кон целите, кои се грижат што јадат. Направен е од 100% вегански состојки, а составот на протеините е исклучиво од растителни извори. Исто така, содржи к..
Numbers Are Good
780,00ден
Pea Protein Powder, Organic, 500 gВегетаријански извор на протеини преполн со протеини кој заслужува ваше внимание, особено ако страдате од алергии или сте чувствителни на одредена храна!Органски протеин од грашок во својот нутриционистички состав со..
Polleo Sport Proseries
1.720,00ден
За непцата на софистицираните вегетаријанци и вегани!Proseries Веганската мешавина е комбинација од соја, грашок и пченичен протеин во прав со засладувач. Богат е со протеини кои придонесуваат за зголемување и одржување на мускулната маса и одржување..
Amazing Grass
2.790,00ден
Protein Superfood, Vanilla, 360 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покрај од..
Scitec Nutrition
1.350,00ден
Здравиот живот никогаш не бил поедноставен и повкусен! Протеините се важен додаток кога станува збор за здрав начин на живот и градење мускули. Диетата богата со протеини помага во одржување на мускулната маса, чувство на ситост и слабеење.&nb..
ME:First
1.220,00ден
Висока содржина на протеини за вегани, вегетаријанци и нетолерантни на глутен!Со цел да се задоволат потребите за протеини на луѓето од различни начини на живот, Me:first Soy Protein Isolat е создаден како решение за сите рекреативци и спортисти кои ..
Myprotein
1.790,00ден
Soy protein isolate, chocolate 1kgПротеин од соја со вкус на чоколадо, во пакување од 1кгХрана за атлетиВажни информации: Овој производ не преставува замена за здрава и избалансирана исхрана. Да не се прекорачува дневно препорачаната доза. Да се..
QNT
110,00ден
Протеин по вкус на вегани и вегетаријанци!Веганскиот протеин е одличен за вегетаријанци и вегани кои сакаат голем процент на квалитетни протеини. Не содржи соја, лактоза или шеќер. Содржи само 73 калории по порција и е совршен за луѓе кои сакаат да о..
QNT
1.180,00ден
QNT Vegan Protein 500gr – Вегански протеин  во пакување од 500грДодаток во исхрана71kcal на сервирањеНула шеќери без лактоза Грашок и ОризСервирање : 20гр            &nbs..
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018