Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории
Бренд

Протеини

Сортирај по:
Scitec Nutrition
3.650,00ден
Бесплатна испорака
Од хидролизирано говедско месо!  Говедското месо има легендарен статус помеѓу спортистите кои напорно тренираат и кои се цврсто ориентирани на својата цел – многу луѓе имаат многу подобри придобивки од конзумирање на ова месо отколку од пилеш..
Scitec Nutrition
4.200,00ден
Бесплатна испорака
100% Casein Complex содржи мицеларен казеин кој е доминантен протеин од млеко добиен исклучиво од казеинот, млечен протеин. Казеинот е богат со разгранети аминокиселини (BCAA) и има големи вредности на L-глутамин (повеќе отколку во Сурутката), најзас..
Scitec Nutrition
2.100,00ден
Бесплатна испорака
100% Casein Complex содржи мицеларен казеин кој е доминантен протеин од млеко добиен исклучиво од казеинот, млечен протеин. Казеинот е богат со разгранети аминокиселини (BCAA) и има големи вредности на L-глутамин (повеќе отколку во Сурутката), најзас..
Scitec Nutrition
4.900,00ден
Бесплатна испорака
Извонредно чист, без шеќер!  Говедското месо има легендарен статус помеѓу спортистите ориентирани на напорни тренинзи– многу луѓе имаат многу подобри придобивки од конзумирање на ова месо отколку од пилешкото. Па, зошто да немаме говедски про..
Scitec Nutrition
2.900,00ден
Бесплатна испорака
Извонредно чист, без шеќер!  Говедското месо има легендарен статус помеѓу спортистите ориентирани на напорни тренинзи– многу луѓе имаат многу подобри придобивки од конзумирање на ова месо отколку од пилешкото. Па, зошто да немаме говедски про..
Scitec Nutrition
3.890,00ден 2.918,00ден
Бесплатна испорака
100% Whey Protein Professional е исклучиво квалитетна мешавина на концентрат и изолат од протеин од сурутка.  Протеините се извор на азот и  и есенцијални амино киселини кои му се потребни на телото за одржување на растот на ткивото. Затоа ..
QNT
139,00ден
50% Full Protein Bar 50 g50% Full Protein Bar е нова високопротеинска чоколадна плочка. Содржи 50% мешавина од изолат и концентрат од сурутка протеин. Изворот на протеин во оваа плочка е совршен за градење и одржување на високо ниво на мускулна маса ..
Myprotein
2.190,00ден
Бесплатна испорака
Myprotein Impact Whey Isolate® je ekstremno bogat izvor proteina sirutke deriviranog iz vegetarijanskog slatkog sira, a dolazi direktno od svjetskih vodećih proizvođača. Whey Protein Isolate (WPI) je ultimativna forma proteina sirutke koja sadrži ..
Myprotein
4.490,00ден
Бесплатна испорака
Myprotein Impact Whey Isolate® je ekstremno bogat izvor proteina sirutke deriviranog iz vegetarijanskog slatkog sira, a dolazi direktno od svjetskih vodećih proizvođača. Whey Protein Isolate (WPI) je ultimativna forma proteina sirutke koja sadrži ..
Myprotein
7.690,00ден
Бесплатна испорака
Myprotein Impact Whey Isolate® je ekstremno bogat izvor proteina sirutke deriviranog iz vegetarijanskog slatkog sira, a dolazi direktno od svjetskih vodećih proizvođača. Whey Protein Isolate (WPI) je ultimativna forma proteina sirutke koja sadrži ..
Myprotein
3.900,00ден
Бесплатна испорака
Препорачана употреба Додадете 200-300мл вода или млеко во нашиот шејкер (колку помалку течност, толку погуст ќе биде шејкот). Потоа додадете 30г, протресете и конзумирајте. Да се конзумира пред спиење за оптимални резултати, но исто така може да с..
Myprotein
5.900,00ден
Бесплатна испорака
My Protein Micellar Casein - Мицеларен Казеин во пакување од 2.5 кг и 4кг Додаток во исхрана во прашкаста форма Препорачана употреба Додадете 200-300мл вода или млеко во нашиот шејкер (колку помалку течност, толку погуст ќе..
Myprotein
1.390,00ден
Myprotein Pancake Mix (протеинската смеса за палачинки) е вкусен меѓуоброк богат со протеини со низок глихемиски индекс. Во себе вклучува три различни видови на протеини (протеин од сурутка, млеко и јајца) кои можат да придонесат во растот и одржувањ..
Myprotein
1.590,00ден
Бесплатна испорака
Myprotein Pancake Mix (протеинската смеса за палачинки) е вкусен меѓуоброк богат со протеини со низок глихемиски индекс. Во себе вклучува три различни видови на протеини (протеин од сурутка, млеко и јајца) кои можат да придонесат во растот и одржувањ..
QNT
99,00ден
Protein wafer, 35 g32% чист протеин од сурутка концентриран во вкусна чоколада со текстура која подсетува на наполитанки.Протеините кои се наоѓаат во чоколадата придонесуваат во растот и одржувањето на мускулната маса и токму поради нив чоколадата е ..
Scitec Nutrition
99,00ден
Proteinissimo Bar, 50 gProteinissimo е вкусна високопротеинска чоколада(минимум 30% протеин) која содржи дизајниран бленд од најквалитетните протеини кои допринесуваат во растот и одржувањето на мускулната маса и одржување на нормална коскена структу..
Scitec Nutrition
89,00ден
Proteinissimo Bar, Low Carb, 30 gProteinissimo - Reduced in Carbs е вкусно високо-протеинско чоколадо со ниско ниво на јагленихидрати. Богато е со влакна и содржи дизајнерси бленд од најквалитетни протеини кои придонесуваат во растот и одржувањето на..
Scitec Nutrition
2.290,00ден
Бесплатна испорака
Од хидролизирано говедско месо!  Говедското месо има легендарен статус помеѓу спортистите кои напорно тренираат и кои се цврсто ориентирани на својата цел – многу луѓе имаат многу подобри придобивки од конзумирање на ова месо отколку од пилеш..
Optimum Nutrition
4.890,00ден 3.668,00ден
Бесплатна испорака
Optimum Nutrition Gold Standard 100% CaseinПовеќе од основнотоНајдобро продаваниот Мицелар Касеин72% Протеин по тежина(24гр Протеин во порција од 33гр)24гр од Мицелар Касеин со највисок квалитет по порцијаПовеќе од 5гр БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин..
Optimum Nutrition
140,00ден
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein Повеќе од основното Најдобро продаваниот Мицелар Касеин 72% Протеин по тежина(24гр Протеин во порција од 33гр) 24гр од Мицелар Касеин со највисок квалитет по порција Повеќе од 5гр БЦАА (Леуци..
Optimum Nutrition
1.390,00ден
Optimum Nutrition Gold Standard 100% CaseinПовеќе од основнотоНајдобро продаваниот Мицелар Касеин72% Протеин по тежина(24гр Протеин во порција од 33гр)24гр од Мицелар Касеин со највисок квалитет по порцијаПовеќе од 5гр БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин..
Optimum Nutrition
3.090,00ден
Бесплатна испорака
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein Повеќе од основното Најдобро продаваниот Мицелар Касеин 72% Протеин по тежина(24гр Протеин во порција од 33гр) 24гр од Мицелар Касеин со највисок квалитет по порција Повеќе од 5гр БЦАА (Леуци..
Scitec Nutrition
4.070,00ден
Бесплатна испорака
100% Hydrolyzed Whey Protein, 2030 g 100% Хидролизиран протеин од сурутка 28g протеин по сервирање! Прикладен и за луѓе кои не се толерантни на лактоза Хидролизираниот протеин од сурутка е најчистата и најквалитетна форма на протеин о..
Scitec Nutrition
2.360,00ден
Бесплатна испорака
100% Hydrolyzed Whey Protein, 910 g 100% Хидролизиран протеин од сурутка 28g протеин по сервирање! Прикладен и за луѓе кои не се толерантни на лактоза Хидролизираниот протеин од сурутка е најчистата и најквалитетна форма на протеин од..
Optimum Nutrition
4.600,00ден 3.660,00ден
Бесплатна испорака
100% Whey Gold Standard, 2270 gЗлатен Стандард по кој се мерат сите останати протеиниWhey протеинот е планетарно популарен кај сите активни личности поради својата брза апсорпција и богат аминокиселински профил кој нуди обнова и изградба на мускулату..
Optimum Nutrition
660,00ден
100% Whey Gold Standard, 180 gЗлатен Стандард по кој се мерат сите останати протеиниWhey протеинот е планетарно популарен кај сите активни личности поради својата брза апсорпција и богат аминокиселински профил кој нуди обнова и изградба на мускулатур..
Scitec Nutrition
7.200,00ден
Бесплатна испорака
100% Whey Protein Professional е исклучиво квалитетна мешавина на концентрат и изолат од протеин од сурутка.  Протеините се извор на азот и  и есенцијални амино киселини кои му се потребни на телото за одржување на растот на ткивото. Затоа ..
Unknown!
239,00ден 180,00ден
Amino Energy 18 g + Light Digest Protein 40 gКомбинација на Аминокиселини со врвен квалитет, кофеин од природни извори без шеќери за сила, енергија и издржливост со високо квалитетен протеин со само 77 kcal по сервирање, дигестивни ензими и одличен в..
Scitec Nutrition
1.690,00ден
Бесплатна испорака
Anabolic Whey, 900 g Висококвалитетна протеинска мешавина Млечен протеин со екста аминокиселини Анаболик протеинот е мешавина од ултрафилтриран протеински концентрат од сурутка, протеински изолат од сурутка (содржи лактоглобулин, лактофери..
Myprotein
120,00ден
Baked Cookie 75 gMyprotein Baked Cookie е протеинско колаче со одличен вкус кое е идеално како оброк во движење, протеински snack или здрава закуска меѓу оброци. Направен од темно чоколадо, протеин од грашок засладен со кокосово масло и стевиа. За кр..
Прикажани 1 до 30 од 89 (3 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018