Цена

270ден

-30% Акција
189ден Заштедуваш
81ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Protein Shake, 500 ml

Овој вкусен шејк содржи 53 грама протеини и квалитетни јаглехидрати

кои придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса, а

истовремено го забрзуваат закрепнувањето. Доаѓа во неколку одлични

вкусови и е без глутен.

Состав:

Просечни хранливи вредности во : 500 мл 100 мл
Енергетска вредност 1975 kJ/465 kcal 395 kJ/93 kcal
Белковини 53.6 g 10.7 g
Јаглехидрати
Од кои шеќери
59 g
44 g
11.8 g
8.8 g
Масти
од кои заситени
1.5 g
1.0 g
0.3 g
0.2 g
Сол 0.65 g 0.13 g

Употреба: Пијте ½- 1 шише после тренинг или како замена за оброк.

Најдобро консумирано ладно. По отворањето, чувајте го во фрижидер и

консумирајте во рок од 24 часа.

Пакување:

500мл

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024