Цена

130ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Protein Cracker, 70 g

Направен во Хрватска, протеински крекер од серијата Numbers Are Good полн со протеини и влакна без глутен

  • 100% природни состојки обработка добиена со сушење
  • Сите суровини се направени во ЕУ MADE IN EU (Croatia)
  • Производот има веган сертификат
  • Природен извор на протеини - 14,3g по пакување
  • Без Глутен
  • Богат со влакна

Состав:

Нутритивни вредности 100g 70g
Енергетска вредност
2042kJ/kcal
1429,4 kJ/343 kcal
Масти
27,98 g
19,59 g
-од кои заситени
3,28 g
2,50 g
Јаглехидрати
32,95 g
23,07 g
-од кои шеќери
6,10 g
4,27g
Влакна
12,42 g
8,69 g
Протеини
20,45g
14,32 g
Сол
3,27 g
2,29 g

100% природни состојки: морков, лук, ленено семе, грашок, хималајска сол

Начин на чување: на суво и ладно место на температура до 25 степени

Пакување:

70 g

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024