Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Продажни места и контакти

ПРОДАЖНИ МЕСТА И КОНТАКТ

Продавница бр. 1 - Партизанска - Скопје
Ул. Аминта III, број 37

Тел.: +389 78 886 333 / + 389 2 3290 772
E-mail: partizanska@polleosport.mk
Работно време: Пон-Пет: 10:00-21:00 h, Саб: 10:00-18:00 h


Продавница бр. 2 - East Gate Mall  - Скопје
Ул. Беласица 2
, 1 спрат
Тел.: +389 75 339-430
E-mail: eastgate@polleosport.mk
Работно време: Пон-Нед: 10:00-22:00 h

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018