Цена

230ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Протеински напиток во комбинација со квалитетни јагленохидрати. 50г протеин, 7г BCAA, без додатни шеќери.

Употреба: Се препорачува внесување на пола до еден напиток помеѓу оброците или по физичка активност.

Состојки:

Обезмастено млеко (90%), протеини од млеко (8%), безмастен какао прав (1,5%), вода, стабилизатор: Е407, засладувач: Е955. Пакување: 500мл

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024