Цена

1.880ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Polar zamjenjiva narukvica, A360

Mala promjena može napraviti veliku razliku. Narukvica koja se može lagano zamijeniti omogućava da svojem stilu i/ili raspoloženju prilagodite uređaj Polar A360.

Veličine:

  • Veličina: Srednja (M) 150-200 mm

U kutiji:

  • Polar zamjenjiva narukvica, A360

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024