Цена

4.670ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Лесен за употреба за изведување на широк спектар на холистички вежби за тренинг (склекови, пропаѓања, пленк или за подобрување на рамнотежата).

 

Интензитетот на тренингот зависи од телесната тежина

Стабилноста на подот можете да ја прилагодите со едноставно вртење на 8 пластични приклучоци

Вклучени се упатства за инсталација

Се продаваат во пар

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024