Цена

1.600ден

-70% Акција
480ден Заштедуваш
1.120ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

The secret lies in the stars!

Бајковит и шармантен, создаден за сите мистични дами. Во соѕвездието со принт е срцето на Зои, а ако сакате едноставност и елеганција со ретроспектива, ова е маичката за вас! Екстра шик допир и дава на кошулата заден дел што го крие длабокиот отвор, а Зое гумата која држи сè на своето место. Оваа уникатна маичка одлично ќе се вклопи на хеланки или фармерки и ќе ви овозможи ѕвезден изглед во сите ситуации!

Екстра шик допир! Оваа изјава маичка е создадена за да создаде уникатни есенски комбинации! Отворениот грб и гумата даваат доза на елеганција, додека на предната страна е срцето на Зои. Изработен е од памучен материјал со додавање на биоразградливи влакна Liocel, кои се карактеризираат со висока јачина и удобност. Овој специјален материјал се карактеризира и со висока моќ на апсорпција со природно ладење, а со исклучителна мекост е отпорен на туткање. Карактеристики: Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 70% памук, 30% лиоцел Режим на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите мерења се: Висина: 167 см Обем на дојка: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (цм)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (цм)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (цм)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024