Цена

2.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Opti-Lean Meal Replacement Shake, 954 g

Opti Lean Meal Replacement e комплетен оброк, кој содржи лесно сварливи протеини. Одличен вкус и содржи 7,3 грама влакна и квалитетни јаглерохидрати.

 Доколку вежбате и внимавате на исхраната Opti Lean Meal e правиот производ за вас!

  • Практична замена за оброк
  • 205 калории, 25 грама протеин
  • 7,3 грама влакна
  • Ниско ниво на шеќери
  • Извор на квалитетни јаглерохидрати

Еден шејк дневно може да замени еден оброк, додека два шејкови дневно помагаат во намалување на телесн тежина. шејковите треба да се конзумираат како додатоци на квалитетна и рамнотежена исхрана.

Употреба:
Додајте 1 доза (53г) во 250мл ладна вода и добро промешајте. Може да се конзуимра во кое било време во денот.

Алергени: Содржи глутен, млеко и соја  

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024