Цена

1.780ден

-70% Акција
534ден Заштедуваш
1.246ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Ocean Haze Swim Bra, Black

 

Бидете како океанот - мистичен и непредвидлив

 

Класичните модели за капење не ви се допаѓаат? Дали сакате да бидете различни и не сакате да откриете премногу? Заблескајте ова лето во костим за капење Ocean Haze во кој ќе се чувствувате сигурни во сите ситуации!

 

Поминете ги вашите денови тивко, упивајки го сонцето на плажа, а навечер откривајќи ја вашата дива страна на некоја луда забава покрај морето? Костимот за капење Ocean Haze нема да ве изневери во ниту една ситуација! Откако ке завршите со уживањето во радостите на морето, облечете само кратки пантолони или туника и подготвени сте за забава до утрото!

 

Заблескајте во сите ситуации!

 

Горниот дел од костимите за капење Ocean Haze носи комбинација на удобна црна ткаенина и мистична црна мрежа со прерамки за врзување околу вратот, благодарение на што целосно го прилагодувате градникот на вашето тело. Совршен избор за сите дами кои претпочитаат повеќе затворени модели, а тоа е многу практичен избор бидејќи градникот може да послужи не само како костум за капење, туку и како удобен, заводлив горен дел во комбинација со шорцеви или здолниште со висок струк.

 

* Заменувањето на костумите за капење е можно само со оригиналната етикета и заштитна фолија.

 

Zoe Fashion


ZOE табела со големини - ДОЛНА ОБЛЕКА

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

SM 84-87 66-69 92-95
MD 88-91 70-73 96-99
LG 92-99 74-77 M

 

ZOE табела со големини - КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ ПОД ГРАДИ   (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

36 84-86 68-71 66-69 92-94
38 88-90 72-75 70-73 96-98
40 92-94 76-79 74-77 100-102

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024