Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Zoe City Backpack

2.290,00ден
-+

И за тренинг и после кафе!

 

Дали барате ранец што можете да го носите на тренинг и на кафе потоа? Ве опфативме! ;) Овој симпатичен ZOE ранец можете да го носите насекаде. Доволно е голем за да ставите патики и опрема за вежбање, но доволно мал за стилска комбинација. Внатрешноста на ранецот е опремена со џеб кој ви овозможува да ги чувате сите мали скапоцености, и џеб за шише за да останете хидрирани. Ранецот доаѓа во прекрасна црвена боја на вино, додека металните додатоци во розово златна боја го даваат последниот шмек за вистински модерен спортски изглед.

 

Карактеристики:

 

Без чувство на стегање и тежина

Засилени рачки

Надворешен долен џеб со патент

Внатрешен џеб за ситници и шише

Димензии: 23cm x 15cm x 34cm

Материјал: Надворешен дел 100% полиестер, внатрешен дел 100% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018