Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Instinct Leggings, Plum

2.400,00ден
-+

Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.

* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. 

* Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Loyalty попустите

* Нарачки и плаќање може да се изврши и во продавниците на ПолеоСпорт

Совршен допир на мода и удобност со порака!


Хеланки креирани според вашите потреби!

 

Некој би рекол дека инстинктот е глас што секогаш треба да се слуша. Во последните години, внимателно ве слушавме вас и вашите желби и создадовме хеланки во кои секогаш ќе се чувствувате задоволни и полни со самодоверба. Овие прекрасни хеланки постигнуваат совршена рамнотежа помеѓу удобноста и моќниот изглед. Тие се доволно цврсти за да се справат со убиствениот тренинг, а исто така и доволно удобни за обичен ден без тренинг.

 

Заводлива и на тренинг!

Екстремно мекиот, растеглив и удобен материјал ги прави идеални за секоја активност. Рабовите прават dio body sculpt во пределот на половината, а мрежата дополнително ги истакнува вашите нозе. Instinct хеланките совршено ќе одговараат на вашето тело, што ќе направи да се чувствувате полни со самодоверба на секој тренинг!

Карактеристики и технологии:

Comfy: Удобен со пријатно чувство на кожата

Very stretchy: Исклучителна растегливост

Perfect fit: Прецизнo анатомско обликувани рабови кои ја истакнуваат силуетата и им даваат дефиниција на вашите мускули

УВ-заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Состав: 80% полиамид, 20% еластан

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУНапиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018