Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Eternal Leggings, Black

2.200,00ден
Бесплатна испорака
-+

Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.

* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. 

* Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Loyalty попустите

* Нарачки и плаќање може да се изврши и во продавниците на ПолеоСпорт

Совршен допир на мода и удобност со порака!


Класиката е вечна!

Новото секојдневие ни донесе и нови модни фаворити. Оваа есен ќе посегнеме по удобни црни хеланки кои ќе одговараат баш на сите. Eternal хеланките ќе ја преминат границата на спортската опрема и ќе станат ваш омилен избор за секојдневни комбинации. За лежерен изглед, нема подобра комбинација од преголема маица и хеланки, а доколку на тоа додадете јакна, ќе постигнете совршена слоевита комбинација без многу размислување. Нивниот класичен и едноставен дизајн е апсолутно безвременски.

 

Хеланки во кои малку е дефинитивно повеќе!

Eternal хеланките се оние хеланки кои секоја девојка треба да ги има во својот гардеробер. Неверојатно удобни и лесни за комбинирање! Материјалот има ефект на компресија и совршено ве обликува. Во овие хеланки не морате да се грижите дали нешто ќе биде видливо, бидејки се squat proof! За прв пат ви нудиме опсег дури до 6 големини од XS до XXL.

 

Карактеристики и технологии:

Shaping Hard level: Обликува и ги нагласува облините на вашето тело

Muscle Support: Поддршка на мускулите при интензивно вежбање

УВ-заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Состав: 65% полиамид, 35% еластан

Метод на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направено со љубов во ЕУНапиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018