Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Eclipse Leggings, Plum

2.850,00ден 1.425,00ден
Бесплатна испорака
-+

Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.

* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. 

* Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Loyalty попустите

* Нарачки и плаќање може да се изврши и во продавниците на ПолеоСпорт

Совршен допир на мода и удобност со порака!


Засенете се околу вас!

Модата е игра што излегува од својата сенка. Во оваа игра можеме да го откриеме своето друго јас и да го искажеме нашиот карактер. Ако сте подготвени да носите хеланки кои совршено ќе ја покажат вашата фигура и во кои ке засенчите се околу вас, Eclipse Leggings се вашиот избор! Осмелете се и потенцирајте ги оние делови од телото со кои се гордеете.

Први Zoe Booty Sculpt хеланки!

Ви ги претставуваме првите хеланки што ќе истакнат се што сакате, а истовремено ќе ја искомплетираат вашата фигура максимално! Шавовите го креваат задникот, а материјалот што се протега и овозможува на вашата кожа да продолжи со дишење за време на било каква физичка активност. Дополнителен детал на хеланките се страничните џебови во кои можете да ги чувате сите мали скапоцености. Eclipse хеланките доаѓаат доаѓаат во 3 бои: класична црна, модерна  темна виолетова и прекрасна плава боја.

 

Карактеристики и технологија:

Shaping moderate level: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

Muscle support: Поддршка на мускулите при интензивен тренинг

УВ заштита 50+: Заштита од УВ зраци, фактор 50+

Состав: 65% полиамид, 35% еластан

Начин на одржување: Машинско перење, максимална температура до 30 степени

Направени со љубов во ЕУНапиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018