Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-50%

Bloom Leggings, Plum

3.200,00ден 1.600,00ден
Бесплатна испорака
-+

Presale Zoe Evolve трае од 05.11.2020 до 22.11.2020, односно до истек на залихата. Количините се ограничени.

* Попустот се добива исклучиво со извршена уплата во наведениот период. 

* Presale попустот е самостоен и не може да се комбинира со Loyalty попустите

* Нарачки и плаќање може да се изврши и во продавниците на ПолеоСпорт

Совршен допир на мода и удобност со порака!


Ова е жена! Горда, нежна и инспирирана!

Блум хеланките се инспирирани од вашиот внатрешен раст и развој. Создадени за сите весели, позитивни и активни девојки кои го живеат животот во потполност! Како и цвеќето, кога инвестираме во себе и работиме за да ги постигнеме сопствените цели - растеме и напредуваме.


Бидете уникатни, смели и поразлични и зачинете ги вашите модни комбинации со цветен дезен!


Вашата нова изјава!

Блескајте во сите ситуации - со ова уникатно парче ќе бидете забележани каде и да одите! Удобниот и растеглив материјал ќе ве поддржи во најсложените тренинзи, а цветниот мотив ќе донесе допир на мистичност и женственост во вашата гардероба. Тие совршено се вклопуваат на вашето тело, а вашата кожа сè уште дише непречено. Блум хеланките се направени за креативни спортски души.


Карактеристики и технологии:


Ткаенина за удобност: Удобно и пријатно чувство на кожата

Еластичност: Исклучителна еластичност

Совршено одговара: Прецизни, анатомски,обликувани да ја истакнат силуетата и даваат дефиниција на вашите мускули

УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Состав: 82% полиестер, 18% еластан

Начин  на одржување: Перење во машина, до 30 степени

Направено со љубов во ЕУ

Зои мода


Нашиот модел носи големина S, а нејзините мерења се:


Висина: 171 см

Обем на гради: 84 см

Обем на струкот: 66 см

Обем на колк: 94 см. / 7,5 "Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018