Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Venus Kyou bra

2.190,00ден
-+

Неопислива леснотија на движење

Задоволството од движењето и смелоста можете да го почувствувате во секое движење денес - со спортскиот градник Venus Kyou. Зборот „Kyou“ значи „денес“ на јапонски, па вашиот омилен дезен доби нов аутфит! Уживајте во секој момент и активност, зрачете со самодоверба и чувствувајте се добро во сопствената кожа!

 

Цветен дезен за сите прилики

Без разлика дали ќе го изберете спортскиот градник Venus Kyou за вашиот танцувачки тренинг, јога, теретана или прошетка во природа, цветниот дезен ќе ја подигне секоја комбинација и ќе го комплетира искуството на секоја активност. Атрактивните прерамки ќе го истакнат вашиот грб, а вратоврската на половината ќе ја нагласи вашата половина и женствените облини.

 

Карактеристики:

 

Мускулна поддршка

Испуштање на влага

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 74% полиамид, 26% еластин / 82% полиестер, 18% еластин / поставата: 90% полиамид, 10% еластин

 

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

 

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018