Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

TOUR BRA, BLACK

2.270,00ден
-+

Кажете им збогум на компромисите!

Со спортскиот градник Tour, никогаш повеќе нема да треба да избирате помеѓу удобност и стил! Овој заводлив и исклучително удобен спортски градник има тесни ремени и уникатна комбинација од монохроматски материјал и леопард принт што ќе внесе допир на сензуалност во вашата рутина за вежбање. На тренинг можете да го носите со турнеја хулахопки, додека за порелаксирани дружења дома или кафе со пријателите комбинирајте го со омилената тренерка.


Сензуално и функционално

Спортскиот градник Tour е изработен од висококвалитетен италијански материјал кој е еластичен и издржлив и обезбедува оптимална поддршка за сите ваши активности. Ширината и висината на појасот се дизајнирани да го задржат горниот дел на место и совршено да одговараат, додека комбинацијата на боја и леопард принт ви дава уникатна модна изјава.


Карактеристики:


Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

Растегнување

Ткаенина за удобност

УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 87% полиамид, 13% еластан / 87% полиамид, 13% еластан / поставата: 90% полиамид, 10% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018