Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Tori Bra neon green

1.490,00ден
-+

Блеснете надвор од вашата комфорна зона! Никогаш не било полесно да се биде храбар и да излезеш од комфорната зона! Поради својот висококвалитетен материјал, едноставниот дизајн и впечатливата боја, спортскиот градник Tori е се што и е потребно на една смела, самосвесна и самоуверена жена! Можете да го комбинирате со класична облека што ќе го направи нослив надвор од теретана. Јапонски принт и неонска боја само за најхрабрите. Изработен од висококвалитетен француски материјал, спортскиот градник Tori и овозможува на кожата слободно да дише. Има едноставен крој, што го прави одлична поддршка за време на вежбање и други забавни активности. Во неонско зелена боја и со интересен јапонски принт, овој спортски градник ќе биде вашето ново омилено стејтмент парче во кое ќе се истакнете каде и да се појавите!

 

Карактеристики:

Мускулна поддршка

Испуштање на влага

Обликување

УВ заштита 50+

Материјал: 74% полиамид, 26% еластин / Поставата: 90% полиамид, 10% еластин

 

Нашиот модел носи големина S, а неговите мерки се:

Висина: 170 см

Обем на градите: 85 см

Обем на половината: 68 см

Обем на колкови: 97 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018