Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

-70%

STELLA LEGGINGS, BLACK

2.800,00ден 840,00ден
-+

Ѕвездите како инспирација! Со неодоливиот Stella стајлинг ќе блеснете како ѕвезда! Ѕвездите секогаш привлекуваат внимание и оставаат силен впечаток на сите луѓе околу нив. Бидете полни со самодоверба, сензуални и свесни за вашите вредности! Постигнете сè што сте зацртале, поместете ги границите и успешно надминете ги сите тешкотии на патот до целта. Освојте го својот и модниот свет! колекција Star Muse! Стела хеланки се направени од комбинација на француски и италијански материјал. Мат францускиот материјал во горниот дел ја обликува фигурата и им дава поддршка на мускулите при интензивни тренинзи, а сјајниот материјал во долниот дел на хеланки прави визуелен контраст. Во пределот на коленото има мрежа која освен што и овозможува на кожата да дише, го прави моделот попривлечен. Со вметнување во средината на хеланките ќе го избегнете несаканиот ефект Camel Toe. Благодарение на технологијата за заштита од чучњеви, овие хеланки гарантираат непроѕирност при сквотови и други тешки движења. Карактеристики: Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело Испуштање на влага: Апсорбира и ја црпи влагата од телото Мускулна поддршка: Мускулна поддршка за време на интензивно вежбање УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 74% полиамид, 26% еластан / 79% полиамид, 21% еластан / 61% полиамид, 29% еластан Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени Направено со љубов во ЕУ Зои Нашиот модел носи големина S, а неговите димензии се: Висина: 167 см Обем на градите: 82 см Обем на половината: 65 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018