Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

STARDUST LEGGINGS, BLUE

2.210,00ден
Бесплатна испорака
-+

Хеланки за вашата совршена фигура! Дали често ги менувате хеланките и не успевате да ги најдете совршените? Време е да престанете да барате бидејќи имаме хеланки кои ги истакнуваат сите ваши облини и ги кријат оние мали несовршености што не сакате да ги покажете. Материјалот на Stardust хеланките одлично се лепи за кожата и го нагласува извајано тело, а со помош на технологијата booty sculpt задникот ќе се истакне и ќе биде прекрасно обликуван. Одлична комбинација на функционалност и атрактивен дизајн! Нејзините хеланки ги носи како вистинско стејтмент парче, затоа што се. Изработени се од блескав италијански материјал со големо растегнување и обезбедуваат максимална удобност и исклучителна леснотија на движење. Џебовите на страните се дополнителен плус бидејќи ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници при вежбање. Карактеристики: Среден интензитет Обликување: Ги обликува и нагласува облините на вашето тело УВ заштита: УВ заштита, фактор 50+ Материјал: 80% полиамид, 20% еластин Зои Нашиот модел носи големина S, костим за капење 36, а неговите мерки се: Висина: 171 см Обем на градите: 85,5 см Обем на половината: 68,5 см Обем на колкови: 96 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018