Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

SPIN TOP, BEIGE

1.850,00ден
-+

Сосема стилско парче

Интересни бои, различен крој и совршена должина - Spin top ќе стане новиот миленик на вашата гардероба! Покрај преклопениот појас на хеланките Spin, овој необичен и привлечен детал доаѓа и на појасот на истоимениот горен дел. Овозможува непречено движење и удобност, како и модерен изглед, подготвен за тренинг или летен излет.


Во чекор со фитнес трендовите

Spin top ги следи најновите трендови во светот на спортската облека. Сигурно нема да останете незабележани во оваа модерна, кул, но едноставна облека. Премиум италијанскиот материјал од кој е направен горниот дел е исклучително пријатен за кожата; нежно ќе го прегрне вашето тело и ќе ја истакне вашата фигура. Совршено се надополнува со Spin Leggings, а ве чека во беж или црвена боја.


Карактеристики:


Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата

Истегнување: Исклучително истегнување и зафат

Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело

УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018